İŞLETİM SİSTEMİ VERİTABANI ÇÖZÜMLERİ

 

 

Unitas, iş sistemlerinin kesintisiz çalışması için kurumların güvenli ve sürekli sistemlere sahip olmalarını mümkün kılan, tam anlamıyla entegre edilmiş işletim sistemi projeleri gerçekleştirmektedir.
 

Microsoft Çözümleri

 

Unitas, mevcut kampanya ve özel şartlardan en doğru biçimde yararlanmanızı sağlayacak, maliyet avantajlı Microsoft Lisanslama  modellerinizi belirlemekte, kurumların verimliliklerini artırmak ve mevcut yapılarına yeni fonksiyonlar eklemek amacıyla Microsoft çözümlerinin entegrasyonunu minumum maliyet, maksimum fayda prensibiyle konumlandırmaktadır.
 

Veri Tabanı Çözümleri

 

Günümüzde veri hacminin artması ile birlikte veri tabanlarının yapıları ve sağladığı özelliklerin çeşitliliği de her geçen gün artmaktadır. Hızlı gelişime ayak uydurmaya çalışan kurumlar, değişen ihtiyaçların ve artan rekabetin getirdiği baskıya karşı veri analizlerini çok daha hızlı ve etkin gerçekleştirmek durumundadır. Veri tabanı, gerek bellek gerekse işlemci bazında işletmelerin artan ihtiyaçlarını destekleyecek esnek ve ölçeklenebilir bir yapıda olmalıdır. Bu özelliklere sahip olan bir veri tabanı, yatırımın geri dönüşü ve maliyet tasarrufu anlamında işletmelere çok önemli değerler katmaktadır. 
 
Unitas, verilerin tek noktadan toplanmasını, veriler üzerinden ihtiyacınıza göre özelleştirilmiş raporlar yaratılmasını, düzenli yedekler alınmasını sağlayan, kullanıcı yetkilendirmeleri yapılarak gereksiz ve yetkisiz erişimlerin önlenmesine olanak tanıyan, esnek, ölçeklenebilir, performansı yüksek veri tabanı uygulamalarını hayata geçirmektedir. 
 

Açık Sistem Çözümleri

 

Linux çözümleri konusundaki uzmanlığımız ile açık kaynak kodlu sistem uygulamaları için çözüm stratejileri geliştiriyor, eğitim ve teknik destek hizmetleri sağlıyoruz.